Lionel Messi’den Barcelona ve milli takım itirafı

Kariyerini MLS ekibi Inter Miami’de devam eden Lionel Messi, katıldığı bir podcast yayınında kariyeriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Barcelona’dan ayrılmayı düşünmediğini söyleyen Messi, milli takımla ilgili de itiraflarda bulundu.

“BARCELONA’DA KALMAYI PLANLAMIŞTIM”

Barcelona’dan Paris Saint-Germain’e transfer olma sürecine değinen Arjantinli yıldız, “PSG’ye gittiğimde değişim zor oldu çünkü Barcelona’da kalmayı planlamıştım. Ayrılmaya hazır değildim ve her şey çok hızlı oldu. Başka bir lig, başka bir kulüp. Bu, aramadığımız bir değişiklikti ve ilk başlarda zor oldu.” ifadelerini kullandı.

“FUTBOLLA İLGİLİ ELEŞTİRİLER BENİ ETKİLEMİYOR”

Eleştirilerin kendisini etkilemediğini söyleyen Messi, “Futbolla ilgili eleştiriler beni etkilemiyor. Ne söyledikleri umrumda değil. Saygılı bir eleştiri olduğu sürece benim için sorun yok.” açıklamasında bulundu.

“MUHTEMELEN BIRAKIRDIM”

2022’de Arjantin’le Dünya Kupası’nda şampiyonluğu ulaşan Messi, turnuvaya ilişkin, “Dünya Kupası’nda Suudi Arabistan maçı dışında turnuvadan keyif aldım. Fransa’ya karşı finali kazandık ve çok güzeldi. Şampiyon olmasaydık muhtemelen milli takımı bırakırdım.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x