Survivor All Star 2024’de iletişim oyununu kazanan takım belli oldu! Saliselerle düşen lobutlar tartışmaya sebep oldu

Survivor All Star’da önceki bölümlerde ilk eleme adayı Hakan Hatipoğlu, ikinci eleme adayı Mustafa Kemal, üçüncü eleme adayı Batuhan, dördüncü eleme adayı da Yaman olmuştu. İletişim oyunu dişe diş bir mücadeleye sahne oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

SALİSELERLE GİREN LOBUTLAR TARTIŞMAYA SEBEP OLDU

Ogeday ve Avatar Atakan parkurda nerdeyse baş başa atış bölümüne geldi. Uzun süren atışların arından Ogeday ve Atakan’ın lobutları saliseler ile peş peşe fileye düştü. Kırmızı takım ve Mavi takım arasında gerginlik yaşandı. Ogeday takım arkadaşlarından sessiz olmalarını istedi. Atakan zafer sevinci için ortada bekliyordu. Murat Ceylan, Avatar Atakan’ın lobutunun daha önce girdiği açıkladı. Kırmızı takım tam sevinecekken Ceylan, Atakan’ın lobutu girmeden ayağının öne çıktığını bundan ötürü atışın geçersiz olduğunu ve Ogeday’ın kazandığını ifade etti.

SERCAN İLE MAVİ TAKIM ARASINDA GERGİNLİK

Kırmızı takımdan Sercan ile Mavi takımdan Yaman, Hakan, Yasin arasında oyun esnasında sevinç ve bağırma üzerine tartışma yaşandı. Sercan durumdan rahatsız olmadığını söylerken Yasin duygusal bir ödülü içerdiği için daha önceden daha dikkatli olma kararı aldıklarını hatırlattı. Sercan bunu kendisinin söylediğini ifade ederek Mavi takımı suçladı. Gerginlik Yağmur ve Nefise’nin oyunu başlayana kadar devam etti.

İLETİŞİM OYUNU

Survivor All Star’da iletişim oyununun ilk turu kadınlarda Mavi takım 8-6 kazandı. İkinci tur erkeklerde Kırmızı takım 8-6 kazandı. İki sonuçta aynı skorla olunca üçüncü tura iki takımın en iyileri çıktı. Dişe diş süren mücadelenin finalinde 3-2’lik skorla Mavi takım kazandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x